Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] AEZ ICON 5 - będą pasować?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] AEZ ICON 5 - będą pasować?

    Zamieszczone przez mariusz8
    Zamieszczone przez leones
    Niestety u mnie jest to samo i bardzo wkurzające. Startujesz spod świateł jakbyś jechał maluchem aż w końcu dostaje kopa jak 1.8T. Niedługo podjadę do ASO niech podumają nad bryką
    Dokładnie takie mam odczucia, przy czym z tym "kopem jak 1.8T" bym nie przesadzał.

    W takim razie przyjmuję to jako standard i pozostaje mi się do tego przyzwyczaić.
    Może jak założę LPG poprawi się trochę ruszanie?

    Dzięki Wszystkim za dyskusję.
    Nie sądzę, żeby założenie LPG cokolwiek zmieniło poza ilościa wydawanych pieniędzy na stacji :diabelski_usmiech
    mj

  • #2
    [O1] AEZ ICON 5 - będą pasować?

    zastanawiam się nad takimi felgami

    Link

    będą pasować do O1? I drugie pytanko. Mam nowe gumy na lato 195/65/15 i byłoby fajnie gdyby dało się je wykorzystać - będą pasować na te fele, czy musze szukać szerszych?
    Stefan_KTP

    Komentarz


    • #3
      Stefan_KTP, a dlaczego opony mają nie pasować? będą ok. polecam tą firmę- kupowałem u nich dezenty 17-najniższa cena jaką udało mi się znależć :wink:
      1.8T AGU L&K

      2.0TDI BKD ELEGANCE

      TOYOTA LAND CRUISER J95

      Komentarz


      • #4
        fajnie, dzięki za info
        Stefan_KTP

        Komentarz


        • #5
          :wink:
          1.8T AGU L&K

          2.0TDI BKD ELEGANCE

          TOYOTA LAND CRUISER J95

          Komentarz


          • #6
            Stefan_KTP, bedzi dobrze wyglądało. Ładne felgi a onony napewno będą dobre tak jak Marek napisał
            Nie dyskutuj nigdy z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem ...

            DIAGNOSTYKA I ELEKTRONIKA SAMOCHODOWA

            USŁUGI TRANSPORTOWE

            TEL: 531-33-55-77

            Komentarz


            • #7
              Miałem takie felgi w Toyocie Yaris - ładne i wytrzymałe Co do sklepu to faktycznie bardzo dobre ceny i rzeczowi ludzie - byłem kiedyś u nich osobiście jak szukałem felg do Octavii.
              2006 - 2016 --> O1 1.9 TDI ASV: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=24133
              2016 --> O3 1.4 TSI: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=95492

              Komentarz


              • #8
                Stefan_KTP, Beda pasowac - w dodatku sa ladne. Mialem takie w poprzednim aucie tyle ze 14", tez nowe. Maja jedna wade - otoz zeszla mi farba (kolor i polysk) do podkladu na wszystkich bokach ramion. Myslalem ze tylko mi ale wylukalem inne auta na takich samych AEZach - bylo dokladnie to samo.

                Przy kupnie felg trzeba dodatkowo uwage na jedna rzecz - czy sa starannie pomalowaniez tylu (dokladnie zalane klarem) zeby czynniki zewnetrzne die dostawaly sie pod farbe, bo wtedy kwestja czasy kiedy zacznie odlazic. Szczegolnie jak sie stosuje srodki do mycia felg.
                <<>> MACIEJ <<>>
                Moje Autko - http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33986 - Zapraszam

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X